Květen 2007

Obrázky na plochu

31. května 2007 v 15:26 | Smíšek aneb basap

rOcK styl

31. května 2007 v 15:10 | Smíšek aneb basap |  Styly
Rockový styl je docela rozšířený pojem. Pár slovy se vám tu pokusim vysvětlit, co to je vlastně rock zač.
Rock je jak druh hudby, tak druh oblékání. Do rockového stylu patří neodmyslitelně černá barva a jakákoli jiná. Je mezi námi plno lidí, kteří rock poslouchají. Podle toho se i oblékají. Černé oči, nehty a tmavé ležérní oblečení. Tohle všechno jakoby patřilo do rocku. Plno zpěváků rockových skupin se podle této módy obléká. Zařaďme sem třeba Lauriho, zpěváka THE RASMUS. Nosí černé ležérní oblečení, černě orámované oči a černé nehty. Další dobrý příklad je třeba Bill z TOKIOHOTEL. Ze začátku byl jeho styl opravdu rockový.Černé vlasy, nehty, oči a tmavý styl oblékání. Nosil plno prstenů a náramků. Na krku měl kolikrát i takzvané obojky. Další věc, která do rocku patří. Obojky se prodávají jak na krk, tak na ruce. Nejvíc v kurzu sou obojky s "bodci". Nestojí moc peněz. Další doplněk sou náramky a prsteny. Náramky to mohou být jakékoli v masivních rozměrech. Nejlepší sou silné. Potom prsteny. Je v podstatě jedno, jaký ten prsten je. hlavní je, aby neměl žádný kamínky. Může být i masivních rozměrů. Pár jich vlastním. Potom pásky. Pásky mohou s s "pyramidami" nebo "lebkami". Je to v podstatě jedno.
Doufám, že sem vám styl ROCK dostatečně doplnila. Jestli by se našlo, s čím byste nesouhlasili, napište mi to do komentářů, já se to pokusim napravit.

Styl pUnK

31. května 2007 v 15:08 | Smíšek aneb basap |  Sem prostě musíte jít...
K punku neodmyslitelně patří styl oblékání. Úzké potrhané džíny, vysoké boty, rovněž něčím provokující tričko , kožená nebo džínová bunda. Samozřejmě nesmí chybět nějaký ten řetěz, zámek(samozřejmě visací) , ale ti odvážnější si mohou vzít třeba i petlici, no konečně proč ne, že?!! A v neposlední řadě spínací špendlíky. V letních dnech jsou oblíbené pod kolena zastřihnuté kalhoty, nejčastěji červené(popřípadě jiné provokující barvy) a vysoké boty nahradí v tomto případě vietnamky. Oblíbená jsou i hadrová či kožená sáčka po vzoru Sex Pistol´s, ozdobená několika spínacími špendlíky. Nesmí chybět ani správný účes, ať už je to číro, bodliny nebo jen tak "rozcuchané " vlasy, to vše mnohdy barvené. A když pak vyjdete do ulic a lidé na vás čumí s otevřenou pusou, pak je to to pravé..Objevují se i názory,že móda k punku nepatří,ale věřte,že když vám to někdo říká,tak je na omylu.
Obrázky:

Styl gOtHiC

31. května 2007 v 15:00 | Smíšek aneb basap |  Sem prostě musíte jít...
Inu gothic,
to je způsob života, způsob myšlení, oblékání, líčení. Gothic lidi spojuje záliba v temnu i když ona to záliba není tak docela, je to naše součást, je to druh depresivní, temné poezie, je to temné umění s nádechem smrti, je to styl hudby. Zkrátka a dobře, je to temnota, která je všude kolem a gothik dokáže z této temnoty udělat něco naprosto fascinujícího a krásného. Slovo Gothic pochází z anglického ghost=duch, bude to pravděpodobně od našeho vzhledu a zálibě v hřbitovech :)
Většinou ale lidé náš pohled na svět nechápou, zdáme se jim být šílení. také o nés kolují různé pověry, které nejsou pravdivé. Snad nejaký pomatený psychopat kdysi neco udělal a řekl, že to on může, protože je gothik...Také se říká, že gothici jsou satanisté, musím říct, že já osobně satanista jsem, ale také jsem pohanka. Ale najde se spíš větší množství křesťanů gothiků, než satanistů. Ale nejvetší počet Gothiků nemá žádnou víru.
Gothika je tedy způsob jak být sám sebou, jak se cítit dobře v tom, co nás baví bez omezování. Je to způsob nalezení krásy v tom, co ostatní považují za strašné a smutné. A nepotlačování temnoty v sobě, kterou máme vrozenou. Neexistuje žádná definice goths, liší se každý i když máme většinu vlastností společných. Nikdo se nestává gothikem, každý pravý gothik se jím už rodí.
Gothici mají také jednu ůžasnou schopnost a to je brát lidi takové, jací jsou, nemusíte si před námi na nic hrát a bát se, že nás vyděsíte, my vás stejně prokouknem a když se nám už ukážete v pravém světle, budeme na vás mít stejný názor. Jediné, co nesnášíme jsou pomluvy, přetvářku a povýšenost, zradu.
Také bych chtěla vyvrátit fámy o tom, že gothici jsou jen blázniví puberťáci. Podle lidí jsme blázni, trpíme depresemi, máme zálibu v černé barvě, v depresivních obrázcích a poezii, podivne temné hudbě. V noci se vydáváme ven, chodíme na hřbitov a fascinuje nás nadpřirozeno a smrt...V podstatě to je pravda, ale nám se nezdá, že děláme něco jinak, něco šíleného. My prostě takto žijeme a vyhovuje nám to. Většina goths pubertu jako takovou neprožila, dospěli dřív a chápou věci, které jsou jejich vrtevníkům utajené. Gothici nejsou jen puberťáci, gothici jsou i dospělí lidé, důchodci, jen to u nich už moc nepoznáte. Bílo-černý make-up vyměnili za práci, nebo stařecké hole, nemají potřebu se ukazovat, ale v duši a nitru jsou goths pořád, jen vizuálně je nepoznáte.
Gothici mají deprese a jsou posedlí smrtí...Tohle si také lidé myslí, stačilo, když jsem řekla otci, že jsem Goth a on se mě ptal, co to je a než jsem mu to stihla vysvětlit, přišla matka a řekla: ' To neznáš? Gothická mládež, to jsou ti, jak chodí po tmě na hřbitovy a to její černý oblečení...' Nu dobrá, měla částečně pravdu, ale jen na ten nepatrný okraj životů Goths. Ale řekněte, jestli si tohle o nás lidé myslí, tak se jim ani nedivím, že si myslí, že jsme šílenci. Ale vraťme se k depresím a smrti. Převážná většina Goths má deprese, nejčastěji endogenní, na stránkách o nich bude řeč. Tyto deprese nás provázejí a pravděpodobně se jich nezbavíme, ale pomáhají nám tvořit naše temné, depresivní umění. A co se týká smrti, opravdu nás fascinuje, my se jí ale nebojíme, bereme ji jako součást života a žijeme s ní.
Takže k závěru bych chtěla napsat, že ten, kdo není Gothik tento článek nepochopí úplně, jen ten, co v tom žije.
Vaše Judyth
pozn.-Tohle o gothickém stylu života napsala holka,kterou neznám,ale celkem ji obdivuju.Ona gothickou žije,takže myslím,že lepší článek na toto téma jinde nenajdete.Jestli někdy zabloudí sem na moje stránky,tak se jí velmi omlouvám za kopi:o)!Pokud se na její stránku chcete podívat,tak jí naleznete v oblíbených odkazech jako-Judyth Viva Gothic!

Styl ReTrO

31. května 2007 v 14:58 | Smíšek aneb basap |  Styly
Do módy teď hodně vchází, že se zase nosí věci z 60.-80. lech.. Tomuto stylu se říká RETRO STYL.. Tu je teda pár obrázků :)
Tak tady ty ReTrO ObRáZkY:

Emo boys 2

31. května 2007 v 14:51 | Smíšek aneb basap |  Styly

Emo boys

31. května 2007 v 14:48 | Smíšek aneb basap |  Styly

Další colorizace!!

31. května 2007 v 13:44 | Smíšek aneb basap |  Colorky
Samozřejmě moje! Tak jí pls ohodnoťte! Díky!!
Před:
Po mojí colorizaci:
Tak co, líbí??

Nefunkčnost komentíků!!

31. května 2007 v 12:04 | Smíšek aneb basap |  News
Nefungují komentíky. Vy co máte blog, tak asi o tom něco víte. Napište pls komentík, abych zjistila, jeslti to trvá dál! Díky!

Emo obrázky 2

31. května 2007 v 11:36 | Smíšek aneb basap |  Styly
Šel jsem ti vybrat kytičku,ale byla to mucholapka a bouchla mě do hlavy,tak jsem ji zničil a místo toho vzal trávu.
Nemůžu slyšet tlukot tvého srdce,když jsi tak daleko.
Když promokneš,budeš nemocný!
Oh,podívej.To je tlukot pro tebe.
Nedívej se na mě.......idiote.
Vstávej,lásko!Sluníčko se na tebe přišlo podívat!
Necháme si ho?
Udělal jsem ti koláček,ale snědl jsem ho.
Udělals mé srdce tak šťastné,že jsem zvracel krev.
Když udělám pusou takhle,tak chci abys mě políbil.
Budu předstírat,že tě objímám,dokud tady nebudeš.
Kdyby moje srdce mělo obličej-smálo by se.
Stejně... nebe je bez tebe peklo.
Nemůžu spát,protože můj polštář je tolik mokrý!
Stejně nenávidím šneky...
Prosím,nerozbij to.
Ochraň mě,když spím.
Ach jo...nebe pláče.
Ty si tak tvrdý

Emo obrázky

31. května 2007 v 11:09 | Smíšek aneb basap |  Styly

Emo obrázky- kreslené 4

31. května 2007 v 11:05 | Smíšek aneb basap |  Styly

Emo obrázky- kreslené 3

31. května 2007 v 11:04 | Smíšek aneb basap |  Styly

Emo obrázky- kreslené 2

31. května 2007 v 11:01 | Smíšek aneb basap |  Styly

Emo obrázky- kreslené 1

31. května 2007 v 11:00 | Smíšek aneb basap |  Styly

Denča Barešová

31. května 2007 v 10:54 | Smíšek aneb basap |  Sem prostě musíte jít...
Denisa Barešová se narodila 13. 12. 1988 v Brandýse nad Labem, v současné době bydlí v Čelákovicích u Prahy. Na Aquila Aerobic & Fitness Open Cup 2006 získala 1. místo v kategorii sportovní aerobik ženy. Na MS v Rotterdamu získala 6. místo. Na ME získala 3.místo už podruhé. Chystá se na MS 2007. Je také dvojnásobnou mistryní ČR.

Vzdělání: studentka gymnázia

Sportovní kariéra:

Sportovní aerobik & Fitness družstva

Od roku: sportovní aerobik od roku 1999
Kategorie: týmy - kadeti, ženy - kadetky, ženy - juniorky
Klub (od roku) : Aerobik studio Vlaďky Barešová Čelákovice od roku 1999
Trenér (od roku) : Vlaďka Barešová od roku 1999
Úspěchy (rok):
rok 1999
- 5.místo MČR Praha, týmy, kadeti
- 2.místo Adidas Aerobic Cup Litoměřice, týmy, kadeti
rok 2000
- 5.místo MČR Praha, týmy, kadeti
- 3.místo Adidas Aerobic Cup Praha, týmy, kadeti
rok 2001
- 3.místo MČR Praha, ženy, kadetky
rok 2002
- 6.místo MČR Chomutov, ženy, juniorky
- 4.místo Aquila Aerobic Cup Příbram, ženy, juniorky
rok 2003
- 2.místo MČR Praha, ženy, juniorky
- 3.místo kvalifikace na MSJ Praha, ženy, juniorky
rok 2004
- mistryně ČR Praha, ženy, juniorky
Účast na mezinárodních akcích:
rok 2003
- 3.místo v semifinále MSJ, ženy, juniorky
podle pravidel FISAF jsem jako třetí z České republiky nepostoupila do finále (Maďarsko, Pécs)
rok 2004
- mistryně Otevřeného mistrovství Belgie, Gent, ženy
- mistryně světa, Austrálie, Adelaide, ženy, juniorky
- mistryně Evropy, Holandsko, Rotterdam, ženy, juniorky
Účast na akcích ČSAE (rok, umístění):
rok 2002 - SAMC
-1.místo Louny, kat. junior
- 1.místo Praha, kat. junior
Sponzor: Matsport, Aquila
Oblíbený sportovec: Evgeni Pluschenko
Koníčky: aerobik, většina sportů, hudba, focení, tanec, jízda na koni, čtení

Colorka- rtíky!!

31. května 2007 v 9:12 | Smíšek aneb basap |  Colorky
Moje colorizačka!!Před:
Po mé colorizaci:

Colorka, podle mě docela povedená

31. května 2007 v 8:57 | Smíšek aneb basap |  Colorky
Je to moje colorka, a vypadala před mojí colorizací takto:
A po ní:
Tak mi pls napište vaše názory!!

Moje povedená colorka

31. května 2007 v 8:41 | Smíšek aneb basap |  Colorky
Moje docela povedená colorka! Napište mi pls do komentíků, jak se vám líbí!!
Děkuji!

Diplom for me od vás!

31. května 2007 v 7:32 | Smíšek aneb basap |  Bleskovky